Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 6, 2019 in Nieruchomości i budowa |

Balkon, ale bardziej użytkowy

Balkon, ale bardziej użytkowy

Wiele osób marzy o tym, aby rano po zaparzeniu porannej kawy lub herbaty wyjść na balkon, gdzie swobodnie będą mogli posiedzieć i naładować “baterie na cały dzień”.

PRAWDZIWY LUKSUS

Prawdziwy luksus dla każdego może oznaczać coś innego. Jednym z nich bardzo jest jednak posiadanie własnego balkonu lub miejsca, w którym swobodnie będzie można poczytać książkę lub zorganizować obiad na świeżym powietrzu dla całej rodziny. W blokach nie zawsze są balkony, a nawet jak są – to nie są zazwyczaj duże. Dodatkowo donośnie słychać odgłosy ludzi z dołu. Osoby, które posiadają własny dom mogą sobie pozwolić na nowy rodzaj luksusu. Jest nim taras. Jest on większy od tradycyjnego balkonu, stoi zazwyczaj na ziemi. Dodatkowo bardzo często można prosto z niego zejść do ogrodu lub na plac. Szukając dla siebie pomysłu warto wziąć pod uwagę tarasy Poznań, gdzie znajdziemy wiele cennych inspiracji.

URZĄDZANIE TARASU

Taras powinien wyglądać dokładnie tak, aby odpowiadał naszym potrzebom. Na przykład możemy zainstalować na nim zadaszenie, wyznaczyć miejsce na grilla lub wymarzone kwiaty.