Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 18, 2018 in Nieruchomości i budowa |

Szafy wnękowe – idealne rozwiązanie do małego mieszania

Szafy wnękowe – idealne rozwiązanie do małego mieszania

W małym mieszkaniu, zwłaszcza składającym się z jednego pokoju, bardzo ważna jest dobra organizacja przestrzeno. Unikać należy bałaganu i leżących na wierzchu bez swojego miejsca przedmiotów. Zagracona przestrzeń wydaje się mniejsza, trudno do takiego mieszkania zaprosić gości, a i domownikom gorzej się odpoczywa i koncentruje na pracy.
Szafy do zabudowy wnęk są doskonałym rozwiązaniem do kawalerki albo mieszkania w bloku. Są one znacznie pojemniejsze niż tradycyjne wolnostojące szafy, gdyż do zagospodarowania są półki aż po sam sufit, a na dole ustawić można buty, torebki, plecaki. Szafy wnękowe można także dopasować do dostępnej przestrzeni, zagospodarowując całą ścianę albo nieustawną wnękę.

 

Ze względu na to, że na zewnątrz mamy tylko gładką powszechnie drewna lub lustro, taka szefa może znajdować się nie tylko w sypialni lub przedpokoju, ale też w salonie. A w wypadku kawalerki – w pomieszczeniu łączącym wszystkie potrzebne funkcje na raz. W szafie wnękowe można umieścić nie tylko półki i wieszaki, ale też zamknąć w niej małe domowe biuro ze zrobionym na wymiar wysuwanym lub opuszczonym blatem.